Кількість
|
Вартість
|
||
|
Дуже популярна снасть серед рибалок Києва та інших міст України воблер на щуку. Окремо тут стоять приманки типу воблер-мінноу. Чим вони відрізняються, як на них ловити та на що дивитися, перш ніж замовити цю снасть, ми сьогодні й поговоримо.
Воблер мінноу на щуку: особливості
Цей тип воблерів полюбився багатьом рибалкам насамперед завдяки своїй універсальності. Невеликі мальки є у продажу в каталогах магазину Condor Fishing у величезній різноманітності форм та відтінків, причому дуже недорого. Багато хто з них також може використовуватися як воблери на сома та на іншу хижу рибу, тому хороший набір даних приманок здатний закрити велику кількість потреб рибалки.
З їх допомогою нескладно залучити зубастого хижака в абсолютно в будь-якій водоймі та за різної погоди. Головні умови успіху – знати місцеву кормову базу та вміти поводитися з цією снастю.
Техніка лову щуки на воблер мінноу
Складність лову щуки на воблер мінноу полягає в тому, що сама по собі приманка не має активної гри. Тобто виконувати проводку доведеться особисто рибалці й для цього потрібна певна вправність.
Найпопулярнішим типом проводки на дану наживку є твічинг. Виконується він за допомогою плавного руху, що розбавляється періодичними ривками. Таким чином рибалка імітує прискорення малька і змушує щуку зачекати на момент, коли її здобич втомиться. При хорошому твічингу дуже важливо виконувати плавні переходи між ривками, щоб вони виглядали максимально природньо – тільки на таку виставу щуку вдасться купити. Якщо клювання не йде, то зменшіть час між ривками. Це сприятиме тому, що зубаста хижачка прийме мінноу за пораненого малька й охоче на нього накинеться.
Недосвідченим рибалкам рекомендується спочатку попрактикуватися на невеликій глибині – так вони зможуть побачити, як поводиться приманка від їхніх маніпуляцій та навколишніх умов (течії, вітру, каламутності води тощо).
Воблер мінноу на щуку: особливості
Чим же воблер мінноу на щуку відрізняється від, наприклад, воблера на головня? Ось їхні головні відмінності:
- Форма та розмір.
Невеликий довгастий мальок – це саме те, що максимально точно імітує кормову базу щуки. При цьому вага моделей може бути різною, починаючи від 7 грамів і закінчуючи важкими 22-грамовими наживками, залежно від чого можна буде ловити хижака на різній глибині. У каталозі магазину Condor Fishing ви можете дізнатися скільки коштує і замовити воблери на щуку за гарною вартістю як для риболовлі на глибині, так і на мілководді.
- Тип воблера.
Всі моделі воблерів діляться на плаваючі, тонучі та суспендери. Зазвичай вага впливає на їх призначення, але не завжди. Найкраще вивчати це питання в описі товару або уточнювати у наших операторів, перш ніж замовити снасть. Рекомендується купити всі три типи приманок, причому не в одному екземплярі.
- Колір.
Щука не відноситься до особливо обережних хижаків, тому конкретних порад щодо вибору кольору приманки для неї немає. Однак важливо розуміти, що твічинг має на увазі не лише фізичну анімацію, а й світлову. Те, як блікуватиме рибка, дуже важливо для успішного улову. Тому для сонячної погоди рекомендується купити мінноу з імітацією сріблястої або золотої луски, тоді як для похмурої погоди підійдуть яскраві відтінки.
У продажу в каталозі Condor Fishing за вигідною ціною є досить велика кількість воблерів-мінноу, кожен з яких заслуговує на увагу.
Де купити воблер мінноу на щуку у Києві, Україні з доставкою
Дізнатися скільки коштує і замовити за приємною ціною воблер мінноу на щуку або будь-які інші товари для рибалки ви можете на вебсайті магазину Condor Fishing. У нас у продажу ви недорого знайдете лише на 100% перевірені товари, адже ми працюємо з 2009 року та вже встигли зарекомендувати себе своїм клієнтам як виключно надійна компанія. Оперативна доставка за вартістю поштової служби допоможе вам отримати своєчасно ваші снасті й на наступну рибалку ви вже відправитеся у всеозброєнні. Гарного улову разом з Condor Fishing!