UAH
  • USD
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: Вихідний

Нд: Вихідний

0
Мій кошик
Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Снасті для початківця рибалки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Збираючись на свою першу рибалку, новачок постає перед складним вибором серед величезного асортименту рибальських снастей. Чим ловити рибу? Яку вибрати приманку? Що краще вибрати: блешню або воблер? З усіма цими питаннями рибакові-початківцю необхідно розібратися. А фахівці магазину Condor Fishing із задоволенням у цьому допоможуть і запропонують до вашої уваги рибальську продукцію за доступними цінами. Доставка здійснюється у Києві, Харкові, Дніпрі та інших містах України.

Як початківцю рибалці вибрати снасті

Щоб не купити зайвого, рибалці-початківцю необхідно визначитися з тим, який вид риболовлі він хоче опанувати. Можна виділити такі варіанти лову:

  • поплавцева;
  • донна;
  • спінінгова.

Види риболовлі відрізняються за необхідним обладнанням.

Найпростішим для опанування буде поплавцева. Починаючи з неї, ви зможете придбати мінімальний набір снастей за невисокою ціною і досить швидко отримати результат у вигляді улову. Це активний вид рибалки без надмірного навантаження.

Донний лов дозволяє зловити більшу рибу — коропа чи ляща. Це дуже спокійна рибалка. Кількість і вартість снастей буде дещо вищою, ніж при поплавцевому.

Спінінговий лов має на увазі постійні активні дії. Розрахований він на хижі види риб. Закиди часто змінюються проводками (переміщенням приманки за необхідною траєкторією, схожою на поведінку дрібної риби). Це найбільш енергійний вид лову.

Обираючи відповідний саме вам вид риболовлі, орієнтуйтеся на свій темперамент, переваги та фінансові можливості.

Які снасті вибрати рибалці-новачкові

Якщо ваш вибір — поплавцева риболовля, то придбати необхідно наступні снасті:

  • вудку;
  • поплавки;
  • ліску;
  • гачки;
  • вантажила.

Вудки бувають:

  • махові;
  • для далекого закидання;
  • універсальні;
  • для сильної течії;
  • для прибережного лову.

Найбільш поширеною є вудка для прибережного лову. Таке вудлище коштуватиме вам недорого. Як правило, це телескопічні моделі, виготовлені з сучасних полімерних матеріалів. Вони можуть витримувати досить велику рибу. Як першу вудку можна розглянути моделі від виробників New Hunter, TIGER Snake, Vector.

Призначення поплавця — утримувати повідку з гачком та наживкою на певній глибині та фіксувати момент клювання. Рибалкам-початківцям рекомендується купувати пластикові поплавці середніх розмірів у формі веретена з невеликими антенами.

Обираючи товщину волосіні, варто орієнтуватися насамперед на вид риби, яку ви збираєтеся ловити. Досвідчені рибалки радять починати з 0,12-0,15 мм. Зараз у продажу є волосіні різних кольорів (коричнева, зелена, жовта). Чому б не замовити одну з них, якщо вона дає можливість зробити оснащення менш помітним для здобичі?

Вантажі необхідні для утримання повідця з наживкою та гачком у потрібному місці. Вони виготовляються з олова чи свинцю. Мають форму кульок або оливок.

Від розміру, форми та якості гачка зрештою залежить результат усієї риболовлі. Тому рекомендуємо купити набір гачків із номерами від 2 до 10. Вони можуть бути ковані та гнуті. Незалежно від виду, вони не повинні ламатися чи розгинатися. Жало має бути загостреним та довгим. Борідка жала має бути відведена убік чи всередину.

Для донного лову асортимент необхідних снастей дещо відрізняється:

  • вудилище;
  • котушка;
  • вантажила;
  • ліска;
  • гачки.

До вудки донки пред'являються вищі вимоги щодо міцності, оскільки вона має важче оснащення і розрахована на більшу рибу. Тому значного поширення набули фідери - потужні вудилища, часто з кількома вершинами різної жорсткості. Хорошим варіантом для донної риболовлі буде вудилище фідерне моделі Zegna FEEDER.

Про котушки варто поговорити окремо. Вони бувають інерційні та безінерційні. Виготовляються з полімерів чи легких металів. Розмір котушки для донки не може бути маленьким. Чим більша дистанція, на якій ви плануєте рибалити, тим більше передатне число котушки необхідно вибирати. Цей параметр показує, скільки обертів виконає ротор під час одного повороту ручки котушки.

Як грузило застосовуються кільця та важкі фідерні годівниці. Годівниці приваблюють рибу та збільшують шанси успішної риболовлі.

Товщина волосіні для донної риболовлі 0,2-0,4 мм. Хорошим варіантом буде волосінь MEGASTRONG FEEDER Condor, при риболовлі на коропа - MEGASTRONG Carp CAMOU SAND.

Вимоги до гачків аналогічні вимогам при поплавцевій риболовлі.

Обираючи спінінговий лов, варто придбати:

  • спінінг;
  • котушку;
  • шнур;
  • повідець;
  • блешні;
  • силіконові приманки;
  • воблери.

Новачок часто не знає заздалегідь, яку рибу він ловитиме, тому варто вибрати універсальну модель спінінга швидкого або середнього ладу. Такі вудилища високочутливі та оптимальні для відпрацювання технік закидання. Рекомендуємо звернути увагу на спінінг Condor Piranha Jig Spin від виробника New Hunter. Він чудово підійде для рибалки-початківця.

Котушка для спінінга повинна відповідати характеристикам вудлища та техніці лову. Найбільшого поширення набули безінерційні котушки, такі як Condor Ribcage RI2000. При виборі варто звернути увагу на розмір і вагу котушки, матеріал, плавність роботи, об'єм волосіні на шпулі, передатне число.

Зважаючи на високі навантаження, для спінінгової риболовлі більше підходять плетені шнури підвищеного класу міцності, а не волосіні. В експлуатації добре зарекомендували себе шнури MEGASTRONG бренду CHIMERA.

Повідець — це металева струна довжиною близько 50 см, яка приєднується до кінця волосіні або шнура. До неї кріпляться приманки та гачки. Повідець необхідний при лові хижих риб,  бо волосінь вони можуть легко перекусити.

Обертові блешні, силіконові приманки та воблери — це штучні замінники природних наживок. У продажу можна знайти велику різноманітність таких приманок. Вони різняться за розміром, вагою, кольором, еластичністю, блиском, типом занурення. За формою вони нагадують дрібних рибок чи черв'ячків. Штучні приманки зручно зберігати.

При виборі рибальських снастей рекомендується прислухатися до порад досвідчених товаришів:

  • новачкам не варто купувати надто складну вудку, призначену для досвідчених рибалок;
  • не слід тримати вудки у воді, оскільки вони втратять міцність;
  • перед купівлею варто порівняти, скільки коштують аналогічні снасті різних виробників, це дозволить вибрати оптимальну ціну;
  • тримайте свої снасті в порядку, використовуючи чохли, органайзери, спеціальні коробки та ящики (наприклад, таких виробників як Condor Fishing, Akara, German);
  • заздалегідь дізнайтеся, яка саме риба водиться у водоймі, на яку ви плануєте піти, виходячи з цього, потрібно обирати вид лову та наживку.

Нехай нове хобі приносить вам лише радість!

Де можна недорого придбати рибальські снасті для рибалок-початківців в Україні?

Звичайно, рибальську продукцію необхідно купувати у спеціалізованих магазинах. Компанія Condor Fishing вже 13 років допомагає професіоналам та любителям риболовлі набувати все необхідне для свого захоплення. Якщо у вас є питання, наші фахівці докладно проконсультую вас, підкажуть, скільки коштує обраний товар та допоможуть його замовити. Condor Fishing пропонує найкраще співвідношення ціни та якості на рибальські снасті та аксесуари для них. Доставка здійснюється транспортною компанією «Нова пошта» у Київ, Харків, Одесу, Дніпро та інші населені пункти. Бажаємо вам чудового улову!

 

Популярні запити
Вудки для початківців Спінінг штекер Воблер на форель
Воблери для початківців Спінінг телескопічний Воблер на сома
Блешня для початківців Воблери шед Воблер на жереха
Блешня на саргана Воблер поппер Воблери на голавля
Блешня на форель Волкер воблер Воблер на судака
Блешня на щуку Глибоководні воблери Коробки для воблерів
Блешня на окуня Воблер суспендер Коробки універсальні рибальські
Вгору