Кількість
|
Вартість
|
||
|
Ціна на – Силіконові приманки у Києві, Україні
Назва товару |
Ціна |
13,0 грн |
|
19,0 грн |
Силіконові приманки для риболовлі
Приманка – один з найважливіших аксесуарів для риболовлі. Від цієї снасті багато в чому залежить, чи вдалим буде улов. Широке поширення отримали силіконові наживки – яскраві й натуральні. Проте важливо не купувати їх бездумно, а вибирати правильно. Як це зробити? Розповімо прямо зараз.
Що таке силіконові приманки?
У риболовлі важливо все: і вудка, і поплавці, і волосінь. Проте велика увага приділяється все ж наживці.
Кожен рибалка знає, що приманки діляться на живі (їстівні) і штучні. Як зрозуміло з назви, силіконові аксесуари роблять з силікону, тобто вони належать до штучних аксесуарів. Такі наживки з'явилися ще в 1980-х роках, проте популярними стали відносно нещодавно.
Силіконові вироби вважаються одними з кращих. Яскраві наживки дуже схожі на натуральні, тому добре сприймаються рибами – рибалці простіше робити підсічки.
Приманки з силікону найчастіше використовують для риб-хижаків. Застосовують їх в чистій воді, оскільки на виробах відсутній блиск.
Скільки коштують снасті? Наживки можна придбати недорого – уроздріб або цілими наборами.
Основні види силіконових приманок
Силіконові наживки бувають різних форм, розмірів і типів. В основному використовуються два різновиди:
- Віброхвіст. Це наживка у вигляді рибок, яка швидко рухається під водою. Підходить для лову щуки, окуня та інших типів хижих риб.
- Твістер. Приманка у вигляді черв'яків, рачків, личинок і інших організмів з ребристим тілом і хвостом у вигляді серпа. Така наживка повільно рухається у воді – на неї добре реагує лящ, судак, окунь.
Окрім звичайних штучних силіконових приманок, роблять ще і їстівні. У продажу зустрічаються аксесуари із запахом сиру, креветок, анісу, раку й інших привабливих для риб смаків. Така наживка підвищує шанси на успіх.
Будь-який з представлених аксесуарів неодмінно притягне рибу. Проте не забувайте, що результат залежить не лише від приманки, але і від майстерності рибалки.
Як вибрати силіконові наживки?
Отже, яку ж приманку вибрати, щоб риба заковтнула її, а не пропливла мимо? Важливо враховувати декілька чинників:
- Вид риби. М'які види наживок підійдуть для лову сомів, щуки. Їстівні снасті оцінять любителі джигової риболовлі. В принципі, силіконові наживки підходять для усіх типів риб – можна купити декілька різних.
- Якість. Важливо, щоб приманки були виготовлені з якісного силікону і без дефектів. Ідеальна приманка – цілісна, без склеювань, бульбашок і інших ушкоджень. Якісний силікон розтягується в 1, 5 рази без яких-небудь наслідків.
- Фірму. Добре себе зарекомендували снасті компаній «Keitech», «FishUp», «Reins». Приманки цих фірм практичні й довговічні.
- Розмір. Зазвичай ця величина залежить від розміру самої здобичі.
- Колір. Різні приманки притягають різні види риб. Зазвичай тон підбирають, виходячи зі звичної їжі хижаків. Проте бувають і виключення. Наприклад, щуці подобаються яскраві жовті та червоні тони, а судакові – темніші. Також варто орієнтуватися на час доби.
Це усе теорія, проте на практиці все може виявитися абсолютно інакше. Тому досвідчені рибалки радять набути декілька різного вигляду наживок і поекспериментувати.
Як підібрати силіконові приманки недорого в Україні?
Де придбати якісні приманки? Магазин Condor Fishing пропонує купити наживки сигналізатори, поплавці й інші снасті за прийнятною ціною. У нас ви знайдете товар, який не розчарує, а принесе бажаний результат.
Для наших клієнтів ми організовуємо доставку по Києву, а також відправляємо товар по Україні за допомогою «Нової пошти». Підібрати й замовити товар ви можете самостійно або за допомогою наших менеджерів. У нас ви купите будь-які аксесуари та снасті швидко, надійно і без переплат!