UAH
  • USD
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: Вихідний

Нд: Вихідний

0
Мій кошик
Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Балансир на окуня

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ціна на – балансир на окуня в Київі, Україні

Назва

Ціна

🐟 Балансир Condor 10 г

140.00 грн

Балансир Condor 15 г

140.00 грн

🐟 Балансир Condor 6 г

140.00 грн

⭐ Балансир Condor 12 г

140.00 грн

 

Під час зимової риболовлі на окуня, коли можливості здійснення активної проводки воблерами немає і потрібно отримати максимум з вертикальної гри вудлища над лункою , не обійтися без балансування. Які особливості вони мають та як вибрати хорошу приманку за вигідною ціною ми зараз і розберемо.

Переваги використання балансира на окуня

Для початку варто розібратися, що таке балансир і в чому його відмінності, наприклад, від зимових блешень на окуня. Тоді як останні показують хоч і активну, але не надто складну анімацію, то особливістю балансира є саме набір віртуозних рухів, які здійснюються навіть без особливого втручання рибалки. Але це актуально тільки для якісних виробів, які протестували й пройшли обкатку часом.

Саме такі, перевірені часом приманки, є у продажу в магазині Condor Fishing. Починаючи з 2009 року, ми продаємо товари та отримуємо зворотний зв'язок від рибалок з Києва, Харкова, Львова та інших міст України, що дозволило нам зібрати великий каталог лише на 100% перевірених та ефективних снастей та аксесуарів для лову риби. Тому, якщо шукаєте де недорого і з доставкою замовити потрібне вам приладдя для риболовлі, то ласкаво просимо до нас.

Особливості використання балансира на окуня

Кожна модель балансира на окуня має свої технічні характеристики та особливості, які дозволяють їй виконувати певні завдання. Досвідчені рибалки про них знають, а новачкам рекомендуємо уточнювати відповідність товару до потреб продавця. Оператори магазину Condor Fishing завжди відкриті до будь-яких питань.

Що стосується безпосередньо особливостей використання балансира на окуня, то тут все насамперед упирається у пошук місця, де хижак живе. Решта – справа техніки. Обирайте місця поруч із корчами, брівками тощо. Бурити лунки рекомендується з відривом приблизно 5—6 метрів друг від друга, оскільки радіус роботи приманки становить близько трьох метрів. Рекомендуємо також заготовити лунки напередодні, тому що окуню дуже не подобається шум льодоруба і дочекатися його в день їх прорубування у вас явно вийде.

Ось найпопулярніші типи гри на балансир для окуня:

  1. Короткі ривки до 50 сантиметрів з подальшим поверненням приманки у вихідну позицію.
  2. Плавний підйом та повернення балансира приблизно на метр вгору та вниз до вихідної точки.
  3. Постукування балансиром об дно, з подальшим його підйомом і кидком назад вниз.
  4. Подвійні-потрійні короткі підйоми з різким скиданням у вихідне положення.
  5. Підйом приманки від самого дна до поверхні води короткими ривками 20—30 см з невеликими паузами 5—7 секунд.

Купити увагу хижака на один із цих трюків вам напевно вдасться. Яку саме проводку слід вибрати в тому чи іншому випадку залежить від багатьох факторів: скільки коштує мороз, сильна течія в місці риболовлі, часу доби й т.п.

Як вибрати балансир на окуня

Обираючи балансир на окуня, слід звертати увагу на такі особливості:

  • Вага.

Залежно від того, на яку глибину потрібно доставити наживку, обирається її вага. Чим важче, тим, відповідно, глибше ловитимемо. У магазині Condor Fishing можна замовити балансири на окуня вагою від 6 до 15 грамів. Краще, зрозуміло, купити моделі всіх розмірів, тим більше, що їх вартість у нашому каталозі є однаковою.

  • Форма.

Форма безпосередньо впливає на те, як приманка буде показувати себе під водою. Чим масивніше в неї голова і чим вище вона нахилена вперед, тим більш агресивно поводитиметься балансир у плані вертикального обертання (активно перекидатися), а чим більше його корпус витягнутий, тим амплітуднішим і розмашистим буде його обертання. І те й те буває та ефективно показує себе при лові хижої риби.

  • Колір.

Тут слід згадати окуневе забарвлення – зелена спинка, смуги, помаранчеве черевце (така модель представлена ​​у продажу в нашому каталозі під назвою Condor 10г, колір:171 за доступною вартістю). Але також і відкидати інші балансири не варто, тому що не можна сказати, що є доведена досвідом рибалок перевага того чи іншого забарвлення.

Дізнатися, скільки коштує і недорого замовити дійсно якісні моделі балансувань на окуня, а також зимові блешні, вудилища, котушки та волосіні, годівниці та багато чого ще ви можете в магазині Condor Fishing. Доставка по Києву та іншим містам України здійснюється у найкоротші терміни за ціною поштової служби. Будемо раді відповісти на всі питання, що вас цікавлять, по буднях з 10: 00 — 18: 00.

 

Популярні запити
Зимова блешня на щуку Аксесуари для зимової риболовлі Блешня на саргана
Зимова блешня на судака Коливалка на головень Блешня на жереха
Балансир на судака Коливалки на щуку Блешня на головня
Зимова блешня на окуня Блешня колебалка латунь Балансир на щуку
Обертова блешня вертушка Подвійні блешні, що коливаються Блешня на окуня
Блешня кастмастер Блешня незацепляйка Блешня на форель
Пількер Мормишка для зимової риболовлі Блешня на сома
Вгору